Beczki certyfikowane

wrz. - 04 2014 | By wolskibus

Wytwarzamy zbiorniki z tworzyw sztucznych, beczki i kanistry już od ponad 30 lat. Wdrożony przez bas program dostaw obejmuje kanistry z tworzyw sztucznych o pojemności od kilku do kilkudziesięciu litrów, jak również 120 i 150 litrowe beczki z pokrywami a także pierścieniami zaciskowymi. Kanistry a także beczki udostępniają magazynowanie jeden na drugim, czyli mają możliwość piętrowania. Oddzielnym działem są akcesoria do beczek i kanistrów. Przedstawiamy rozległy asortyment towarów z polietylenu (HDPE): beczek, kanistrów, zbiorników a także nakrętek. Do oferowanego przez nas asortymentu należą także beczki szczelne o pojemności praktycznej 220 litrów a także pojemniki z HDPE. Kanistry UN a także beczki z korkami PE, wytwarzane są z przyjaznych dla środowiska polietylenów niskociśnieniowych o wysokiej masie cząsteczkowej. Do eksploatacji wszystkich linii produkcji posiadamy do dyspozycji najnowocześniejsze nadmuchowe linie produkcyjne.

Beczki certyfikowane Przedstawiamy Państwu beczki plastikowe, które przeszły testy i są przyjazne dla przyrody. Beczki z deklem oferowane przez nas są bardzo dobre do magazynowania lub do transportu na paletach. Posiadają także możliwość pełnego wyładowania a także są dostępne w opcjach beczek 30l, 60l, 120l, 150l, 220l. Wytwarzane przez nas beczki na wodę, są też bardzo dobre do magazynowania napojów i produktów żywnościowych, ponieważ są odporne na oddziaływanie woni. Każda beczka i kanister są dostępne w różnych barwach a także można na nich wytłoczyć różne elementy. W dziale dodatków, można zakupić nakrętki bezpieczne, lejki do kanistrów a także kraniki do beczek. Każde bez wyjątku beczki są przyjazne środowisku a także przechodzą testy jakości oraz wytrzymałości.

Kanistry plastikowe Wytwarzamy kanistry do celów spożywczych a także kanistry do chemii a także takie w których przechowuje się chemię, Bez wyjątku wytwarzane w naszej firmie kanistry są neutralne na woń oraz nie zmieniają klasę żywności, w niech przechowywanych. Nasze kanistry dostarczane są też z: pieczętującą nakrętką z gwintem, zamknięciem mającym możliwość odpowietrzenie. Dzięki dodatkowym akcesoriom można wyprodukować kanister z kranikiem. mamy opcja dołożenia różnej ciężkości wkładu. Każdy kanister ma komfortowy uchwyt oraz szczelną nakrętkę. Kanistry certyfikowane mają możliwość pełnego opróżnienia a także są idealne do magazynowania i umieszczania na paletach. Kanistry z HDPE są bardzo dobre do produktów spożywczych, ponieważ są nieszkodliwe po względem chemicznym.

You must be logged in to post a comment.