Salon fryzjerski Poznań Rataje

wrz. - 25 2014 | By wolskibus

Za każdym razem pracę rozpoczynamy od unikatowego, drobiazgowego wypytania klienta, który pomaga nam w dokładnym zdiagnozowaniu cery. Wiadomości pozyskane podczas wywiadu umożliwiają nam na fachowy wybór procedur gabinetowych, a także określenie właściwej pielęgnacji domowej. Nasz salon fryzjerski Poznań oferuje zabiegi bezigłowe . Proponujemy szeroki zakres procedur powiązanych z pielęgnacją skóry rąk i stóp; pielęgnacją a także wydłużaniem pazurków. Manicure, jest to zwyczajny zabieg który polega na kosmetyce naturalnej wierzchu paznokcia a także naskórka dłoni. Zabieg, powinien być na stałe umieszczony w harmonogram pielęgnacyjny tak jak dla pań oraz panów. Po wykonaniu zwyczajowego manicure zostaje wmasowany peeling drobnoziarnisty. Później nasmarowana jest maska pielęgnująca, która przywraca dłoniom odpowiedni stopień nawilżenia i regeneruje skórę. Nogi posiadają wysuszoną i czułą skórę, dlatego jeśli pragniemy zawsze mieć zadbane stopy, musimy poświęcić im więcej czasu każdego dnia.

Proponujemy Wam liczne działania kosmetyczne dostosowane do specyficznych wymagań a także oczekiwań. Prosimy do salonu fryzjersko-kosmetycznego „Magia Stylu” umiejscowionego w Poznaniu na Ratajach. Poza strzyżenia, nasi fryzjerzy zawsze służą pomocą w wybraniu idealnej koloryzacji a także technologii, która będzie odpowiedzialna za wynik ostateczny fryzury. Śliczne i zadbane włosy są kwintesencją pięknego wyglądu. Każdy Klient salonu kosmetycznego ma zapewnioną wyjątkową usługę – odpowiednie strzyżenie i farbowanie, dopasowane do potrzeb, temperamentu i stylizacji, właściwą regenerację i kosmetykę włosów , idealnie przysposobiona i zregenerowaną twarz i ciało. Naszą misją będzie każdorazowe jednostkowe nastawienie po to, aby perfekcyjnie dostosować fryzurę do kształtu twarzy a także typu włosów. Ważne jest, aby dostosować kolor fryzury do barwy oczu a także skóry, ale także do preferowanego stylu bycia. Oceń propozycję którą sporządził salon fryzjerski Poznań Rataje. Lakiery używane przez nas są delikatne i bezpieczne, zawierające składniki kosmetyczne, ale nie posiadające szkodliwych substancji. Nieograniczone perspektywy podkładów które bazują na koloryzacji która się utlenia wraz z połączeniem z wyjątkowym efektem podania światła i głębi koloru.

Piękny makijaż przez cały dzień nadzwyczajnie polepsza samopoczucie, przysparza energii, powoduje że odczuwamy się zadbane i zadowolone. Kosmetyczka Poznań oferuje zabiegi pedicure. Kobiety pragną być atrakcyjne każdego dnia, tradycyjnym makijażem rzadko uda się wyeksponować pierwotne kształty twarzy. Doświadczenie, precyzja i oczywiste wyczucie piękna to przyczyny, które składają się na idealnie wykonany makijaż. Szczególną atencję Przykładamy do sterylności i czystości w gabinecie. Dla naszych zabiegów używamy wyłącznie kosmetyków znanych firm. Nasze działania można obejrzeć na naszych kontach społecznościowych. Makijaż trwały to bezpieczna metoda akcentująca wdzięk na długo. Jest to zabieg którym można poprawić kształt ust, brwi lub zarys brwi.

You must be logged in to post a comment.