Sklepy internetowe RaciborzRozliczanie czasu pracy Raciborz

Lip - 29 2014 | By wolskibus

Firma T2T SYSTEM S.C. zajmuje się wszechstronną obsługą informatyczną małych i średnich zakładów, głównie na terenie woj. śląskiego i opolskiego. Dostarczamy wsparcie techniczne w rozwiązywaniu problemów informatycznych zaistniałych podczas codziennej pracy, służymy pomocą przy wyborze nowych rozwiązań IT, instalujemy sieci komputerowe i monitoring, wdrażamy i dbamy o już wdrożone systemy informatyczne a także prowadzimy kursy dla pracowników.

Każda firma wymaga obsługi informatycznej. Zastosowanie outsourcingu IT pozwala na redukcję wydatków na zatrudnienia oraz ograniczenie wydatków na szkolenia personelu. Dzięki całościowej ofercie usług informatycznych gwarantujemy wybór najlepszych rozwiązań dla naszych Klientów tak, aby mogli skupić się na tym, co jest dla nich najważniejsze, czyli na rozwoju własnego biznesu.

Naszą zaletą jest solidna wiedza zdobyta podczas wieloletniej pracy w zróżnicowanych obszarach IT oraz umiejętność współpracy z klientem-użytkownikiem. Dla nas priorytetem są ludzie i ich potrzeby, nie maszyny.

You must be logged in to post a comment.