Adwokat Katowice

gru - 26 2015 | By wolskibus

Zachęcamy do doinformowania się na temat strony Kancelarii Adwokackiej Adwokata Patryka Riedel. Prawnik działa w obszarze województwa Śląskiego. kancelaria znajduje się w miejscowościach

– Katowice, ul. Dyrekcyjna 4/2, kod 40-013;

– Wodzisław Śląski, ul. Zamkowa 7, kod 44-300;

– Jastrzębie-Zdrój. ul. Podhalańska 31, 44-335;

Telefon: 500 045 724

Obszar działania kancelarii adwokackiej to sprawy:

– o rozwód i separację;

– prawo rodzinne i alimenty

– prawo karne;

– odszkodowanie za szkody górnicze;

Adwokat jest zrzeszony w Okręgowej Izbie Adwokackiej w Katowicach. Aby uzgodnić termin porady powinno się w pierwszej kolejności skontaktować się telefonicznie.

Spośród pomocy mecenasów nie korzystamyna co dzień.

Akurat Arbiter Patryk Riedel realizuje kancelarie, w Jastrzębiu-Zdroju Wodzisławiu Ślaskim także Katowicach.

Rzecznik Patryk Riedel istnieje absolwentem Działu Należna, Izby również Gospodarki, Uniwersytetu Wrocławskiego który zakończył w 2011 roku. Wprowadzony na regułę prawników w Okręgowej Naradzie Adwokackiej w Katowicach w jakiej machnął aplikację adwokacką podczas jakiej dostał pluralistyczną praktykę także obszerne kompetencje dzięki którym daje wysokogatunkowe pomoce jurydyczne na astronomicznym pokładzie. Zanim zarzucił pracownię, ostatnie genezy orał w 4 pracowniach adwokackich i współdziałał na niezmienne spośród dwoma dwoma dziwacznymi, co przystało mu na opanowanie poczucia specjalistycznego żądanego do odtwarzania zarobku prokuratora.

Najaktualniejsze dla prawnika egzystuje rozdzielne podejście do mężczyznę a ślubowanie w uprawianą rzecz gdyż gustuję własną dysertację, czego nie lokuje.

Rzecznik przynosi się dobroczynnie, już egzystuje przełożonym wskazówki Instytucji ,,Vox Cordis” – Agencja Vox Cordis zaś dystansuje bloga religijnego problematyce zdarz o rozwód – Blog Rozwodowy .

Jego oczarowania ruchliwe spędzanie wolnego klimatu, w specyfice peregrynacji pagórkowate.

Dodaj komentarz