Agnieszka Kłosińska – Fotograf ślubny Warszawa

wrz - 03 2019 | By wolskibus

Unikalne fotografie to nie tylko pamiątka – to magicznie zatrzymany moment, który możesz świętować bez końca. Pozwól sobie upamiętnić te szczególne, najistotniejsze momenty Twojego życia oraz zamknąć je w pełnej emocji, niepowtarzalnej fotografii. Opowiedz historię Waszego uczucia podczas sesji narzeczeńskiej, upamiętnij magię swojego ślubu wyjątkowym reportażem ślubnym oraz zachowaj na zawsze podniosły moment chrztu Waszego dziecka.

Oryginalny reportaż ślubny

Moją najważniejszą pasją jest asystowanie Wam w tym szczególnym dniu, uchwycenie wszelkich emocji – radości, ekscytującego wyczekiwania, szczęścia. Odkrywam Wasze piękno, nie jedynie suknię i ozdoby, lecz Wasze spojrzenia, miłość i wzruszenie. Pierwsze spojrzenie Męża na swoją małżonkę, łzy w oczach rodziców, rozradowanie znajomych oraz rodziny. Na ich bazie opowiadam jedyną w swoim rodzaju historię Waszej miłości. Fotografie ze ślubu będą cudowną pamiątką, a niezwykłe kadry przeniosą Was z powrotem do tego magicznego momentu, gdy zaczynaliście wspólną drogę życia.

Niezrównanym dopełnieniem reportażu ślubnego jest sesja plenerowa, która pozwoli upamiętnić na zdjęciu niuanse i subtelne emocje, w ślicznej, fantastycznej scenerii. Ja – wprawiony fotograf ślubny, Warszawa – skarbnica unikatowych plenerów i Wy – piękni, szczęśliwi nowożeńcy to przepis na wyjątkową sesję, której efekty będziecie mogli z dumą i radością podziwiać razem z rodziną.

Rewelacyjna fotografia chrztu

To pierwszy, wzniosły moment w życiu Waszego dziecka – należałoby zatem zatrzymać ją w pamięci na zawsze. Staram się, aby zrealizowane przeze mnie fotografie oddały Wasze ciepło, miłość i bliskość. Bohaterem staje się dziecko – zatem to naturalne, swobodne ujęcia, które zarejestrują Wasze przygotowania do ceremonii, przyjmowanie sakramentu oraz radosną zabawę na przyjęciu. Upamiętnione w kadrze codzienne subtelności, uśmiech Waszego malucha i radość najbliższych staną się wyjątkową pamiątką nie jedynie dla Was, lecz i przyszłych pokoleń.

Każda historia jest odmienna, specjalna, WASZA. Ja zatrzymam ją dla Was w kadrze.

Zapraszam do obejrzenia moich realizacji:

Zdjęcia ślubne Warszawa – Agnieszka Kłosińska

Dodaj komentarz