Bułgaria

lut - 14 2012 | By wolskibus

Jedziesz na wczasy do Bułgarii. Zobacz warto tam się wybrać:Bułgaria last minute – Spradź ciekawy artykuł w jaki sposób wyszukać prawdziwej i bardzo taniej wycieczki last minute do Bułgarii. Dowiesz się jak wybrać prawdziwe last minute i nie dać się zrobić w konia biurom podróży.

Dowiedz się co wypada obejrzeć w miejscowości Złote Piaski. Doskonały klimat, wspaniałe położenie turystyczne. Ładna okolica, super plaża no i oczywiście luksusowe hotele. To wszystko czeka na nas w Złotych Piaskach.

Rawda – Bardzo ciekawa mieścina turystyczna, którą niezwykle często odwiedzają nasi rodacy. Zapytacie właściwieczemu? Normalnie Rawda jest po prostu bardzo tania. Dzięki czemu można naprawdę tanio spędzić urlop za granicą.

Słoneczny Brzeg jako super raj polaków . Przepiękne plaże, wiele restauracji oraz hoteli. Słoneczny Brzeg to jedna z najprężniej rozwijających się mieścin w pięknej Bułgarii.

Może warto zobaczyć półwysep Nesebar? Oczywiście że tak Nesebar znajduję się na ogólnoświatowej liście zabytków UNESCO. niewielki półwysep, który istnieje w nietkniętej przez wojny formie wraz ze swoimi zabytkami od wielu lat

Lecisz do Bułgarii na urlop obowiązkowo zobacz artykułdotyczący waluty która tam obowiązuje. Dowiesz się również którą walutę powinno się zabrać do Bułgarii na wczasy i jak nie dać się oskubać w katorach.

Dodaj komentarz