Drukarnia

lis - 26 2018 | By wolskibus

Profesjonalna firma Inex druk zaprasza Państwa na swoją stronę firmową. Przedsiębiorstwo ma długoletnie doświadczenie, a jej początki sięgają 1993 roku.

Przez ten czas zdobyła niemałe doświadczenie w branży. Uzyskała tytuł profesjonalnej oraz rzetelnej firmy, zarówno między klientów polskich jak oraz zagranicznych.

Przedsiębiorstwo Inex druk dostarcza rozwiązania poligraficzne w szerokim spektrum produktów. Posiada certyfikat ISO 9001:2015-10 w dziedzinie usług poligraficznych. Spełnia rygorystyczne normy UE 1935 dla opakowań do bezpośredniego kontaktu z żywnością. Podejmuje się realizacji nietypowych zleceń. Zawsze jest otwarta na wszelkie propozycje. Pracuje na bardzo nowoczesnym parku maszynowym, który jest stale rozbudowywany. Posiada własne, fachowe studio projektowe oraz DTP/CTP.

Przedsiębiorstwo Inex druk to drukarnia opakowań. Jest spółką niezwykle elastyczną oraz gwarantuje profesjonalną obsługę w zakresie usług poligraficznych.

W szerokiej ofercie firmy jest np. profesjonalne oraz szybkie drukowanie, oznacza to perfekcyjny nakład na kilku nowoczesnych maszynach, sztancowanie, gdzie jest szansa doboru odpowiedniej maszyny sztancującej z użyciem różnych narzędzi wycinających, falcowanie z pełnym, zautomatyzowanym oraz szybkim parkiem urządzeń pozwalającym na montaż ulotek w wieloraki sposób. Inex nakład proponuje także uszlachetnianie, tłoczenie, projektowanie, jak również klejenie wszystkich zadrukowanych produktów.

Na ich stronie firmowej mogą Państwo zapoznać się z bogatą ofertą. Są tu dane kontaktowe biura, obsługi klienta, pracowni. Jest również ogromny opis możliwości technologicznych tej uznanej oraz rzetelnej firmy.

You must be logged in to post a comment.