Film Safety Experts

wrz - 26 2018 | By wolskibus

Zdjęcia filmowe kręcone w trudnych warunkach wymagają nie tylko porządnego podejścia, oprzyrządowania oraz przygotowania, jednakowoż również wsparcia znawców. Jest tak zwłaszcza, kiedy produkowane są filmy wspinaczkowe. Jeżeli chodzi o prace na wysokościach film stanowi niemałe wyzwanie nie jedynie dla aktorów, jednakowoż również operatorów oraz pełnej ekipy filmowej. Żeby tworzyć filmy o wyprawach górskich, które będą nie jedynie przekazywać, jednakowoż także wzbudzać emocje, fachowcy muszą maksymalnie skoncentrować się na własnej pracy. W takiej sytuacji niezbędna jest pomoc specjalistów, dla jakich zabezpieczanie planu filmowego rodzaju Broad Peak Film to chleb powszedni.

Stworzona przez nas oferta skierowana jest dla producentów filmowych, którzy wiedzą, jak istotne jest zabezpieczanie górskiego planu filmowego i którzy pragną dbać o ekipę filmową, pracować spokojnie, bezpiecznie i w szczególe w oparciu o fizyczną i psychiczną pomoc doświadczonych osób, którym de facto wolno powierzyć życie.

Zabezpieczenia planu filmowego – czemu my?

Zabezpieczenia planów filmowych w warunkach skrajnych w naszym wykonaniu to zabezpieczenie bezpieczeństwa. Stworzony przez nas zespół to nie jedynie wykwalifikowani profesjonaliści, jednakowoż i miłośnicy, którzy regularnie biorą udział w ekspedycjach ratowniczych.

Jesteśmy entuzjastami – są wśród na zarówno ratownicy górscy, himalaiści oraz trenerzy ratownictwa, wspinaczki, a nawet nurkowania. Każdy z członków stworzonego przez nas zespołu ma możliwość pochwalić się wielkim doświadczeniem nie tylko jeśli gra toczy się o ratownictwo i wspinaczki górskie, jednakowoż także filmy o wyprawach w góry. Bierzemy udział w specjalistycznych szkoleniach, żeby cały czas rozwijać nasze umiejętności. Musimy być przygotowani na jakąkolwiek okoliczność.

Gigantyczny zakres kompetencji oraz zdobyte doświadczenie zezwala nam na zabezpieczanie planu filmowego na nadzwyczaj trudnym, częstokroć nieosiągalnym dla przeciętnego człowieka terenie, nie jedynie w górach.

Zabezpieczanie planu filmowego – oferta

Stworzona przez nas oferta obejmuje nie jedynie zabezpieczanie planu filmowego jeśli chodzi o filmy o wspinaczce górskiej. Z uwagi na nasze predyspozycje, umiejętności oraz doświadczenie, jesteśmy w stanie proponować swoje usługi także w innych ciężkich i nieosiągalnych miejscach.

Oferujemy zabezpieczanie planu filmowego w miejscach takich jak:

  • granie, mosty i konstrukcje przemysłowe,
  • jaskinie,
  • rzeki,
  • drzewa.

Nasze doświadczenie

Z uwagi na regularny udział w prawdziwych akcjach ratowniczych oraz wyprawach, nasze umiejętności są bezustannie rozwijane. W związku z tym mieliśmy przyjemność brać udział w wielu projektach, ubezpieczając plan filmowy.

Na naszym koncie znajdują się takie obrazy filmowe jak:

  • Program telewizyjny „Zdobywcy” wyreżyserowany przez Dariusza Goczała w 2005 r. (Himalaje/Nepal)
  • Film dokumentalny „Zimą na Shishę” wyreżyserowany przez Dariusza Zaluskiego w 2007 r. (Himalaje/Chiny/ Nepal)

Broad peak film – zadbamy o bezpieczeństwo na planie filmowym

Chwilowo mamy przyjemność proponować zabezpieczanie planu filmowego nowo powstającego filmu fabularnego „Broad Peak”, reżyserii Leszka Dawida, z nadzwyczaj znaną polską obsadą. Premiera obrazu filmowego będzie miała miejsce w 2020 roku.

Zachęcamy do zaznajomienia się z pełnym opisem każdego z członków naszej profesjonalnej ekipy, sprawdzenia referencji oraz kontaktu w razie pytań.

Dodaj komentarz