Fotografia niemowląt Poznań

kw. - 17 2014 | By wolskibus

Zachęcam do zrobienia sesji niemowląt oraz sesji plenerowych w okolicach Poznania. Jestem entuzjastką sesji naturalnych, tak więc postaram się przekonywać Cię do fotografii w plenerze albo w Twoim domu. Przeprowadzam sesje i fotografie dzieci i niemowląt, a także sesje rodzinne. Selekcjonuje najlepsze fotografie z całej sesji i wywołujemy je na w formacie 15×21 cm. Przeprowadzamy sesje fotograficzne przyszłych matek w ciąży oraz noworodków i małych dzieci. Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie zorganizować Zdjęcia dzieci Poznań , której detale określimy zgodnie z Twoimi potrzebami. Jeśli zechcesz, wykonam także zdjęcie ojcu dziecka i maleństwem.

Najlepszy okres na zrobienie fotografii noworodkowi to okres między 5 a 14 dniem życia. Wtedy noworodek naturalnie kuli się w postawie embrionalnej, Podczas gdy ja angażuje się rozkładaniem wszystkich rekwizytów, Ciebie poproszę o nakarmienie dziecka. Każdorazowo mam prośbę o to, żebyś wykonała wszystko, aby maluszek przed moim przybyciem nie spał co najmniej dwa kwadranse. Sesja fotograficzna odbywa się w czasie około 3 godzin. Zależy to od tego, jak maluszek będzie reagował. Pomieszczenie, w którym są robione fotografie podgrzewamy grzejnikiem – maluszek będzie do sesji rozebrany – będzie mu cieplutko. Serdecznie zapraszamy na zdjęcia noworodków Poznań. Jeżeli to ja przyjeżdżam do Was, 30 minut potrzebuję na rozstawienie wszystkiego. Przywiozę ze sobą specjalną siedzisko służące do pozycjonowania niemowląt, mnóstwo kocy, przy których będę kłaść noworodka i najróżniejsze dodatki w postaci czapek, kocyków, owijek i śpioszków. Czasami są przypadki, że są takie niemowlęta, które czują się najlepiej tylko w ramionach swojej mamy. W tym czasie wykonam zdjęcia naturalne, w trakcie karmienia, przytulania. To też są przepiękne fotografie. Najważniejsze to spokój maluszka. Nic się nie martw, od paru lat jestem mamą dwójki dzieciaków i doskonale zdaję sobie sprawę, jak należy postępować z maleństwem.

Najprzyjemniejszym oświetleniem jest światło zwykłe. Toteż między innymi tak przepadam za sesjami plenerowymi i w każdym momencie będę do nich namawiać. Nie istnieje zła pora roku na sesję fotograficzną. Zarówno śnieg potrafi być uroczy jak i łąka pełna polnych kwiatów. Wszystko zależy od Twojego postanowienia. Jedynym przeciwwskazaniem są opady deszczu. Zazwyczaj mam prośbę, aby opiekun dostarczył swoje propozycje ubranek i ja sama również coś przynoszę. Rodzicom przeważnie wydaje się, że noworodki będą miały wykonywane fotografie na dworze, jedynie w tym momencie, gdy rozpoczną chodzenie. Przeprowadzamy sesje plenerowe Poznań i zachęcam na naszą stronę www. Gdy przybędziecie do mnie w porze wiosennej z noworodkiem, wyjdziemy na ogród. Może będą kwitnąć w tym czasie przepiękne jasne hortensje i uda się wykonać zdjęcie na ich tle? Zazwyczaj dzieci, ku zaskoczeniu rodziców, godzą się zostać ze mną bez rodziców a w tym czasie tak naprawdę współpraca z nimi jest o wiele ciekawsza. Tylko w plenerze będę mogła uchwycić Wasze prawdziwe, nieudawane emocje. Bo sesja zdjęciowa wykonywana przeze mnie w plenerze jest to po prostu przechadzka w moim towarzystwie.

Dodaj komentarz