Producent siatki ogrodzeniowej

maj - 14 2021 | By wolskibus

Spółka Siat-Stal to producent siatek ogrodzeniowych i dystrybutor systemów ogrodzeniowych. Naszą działalność prowadzimy nieprzerwanie od roku dwutysięcznego trzeciego, a nasza placówka zlokalizowana jest w Łomży, na Podlasiu. Poza działalnością stacjonarną posiadamy sklep e-commerce z artykułami ogrodzeniowymi.

W zależności od zapotrzebowania każdy produkt w naszym sklepie można spersonalizować przez dobór rozmiaru, barwy czy rodzaju wykończenia. Poniżej prezentujemy najważniejsze pozycje z naszego e-sklepu.

Siatka ogrodzeniowa to kluczowy produkt w naszym sklepie. Można podzielić je na siatki powlekane i ocynkowane. Możemy także wydzielić siatki zgrzewane, ozdobne, rabatowe, czy leśne.

Następnym popularnym produktem są panele ogrodzeniowe oraz pasujące do nich słupki, podmurówka oraz akcesoria montażowe.

Innym interesującym produktem z naszego e-commerce są taśmy osłonowe, druty ogrodzeniowe oraz sztachety metalowe.

Liczba oferowanych produktów jest bardzo rozbudowana, dlatego też służymy fachowym konsultingiem przy doborze najlepszych materiałów ogrodzeniowych.

Nasze produkty sprawdzą się rewelacyjnie do grodzenia zarówno posesji klientów indywidualnych, jak i firmowych, czy ogromnych obszarów przemysłowych.

W naszym sklepie e-commerce warto wyróżnić działy Najczęściej kupowane oraz Wyprzedaże, gdzie przedstawiamy produkty, które są wyjątkowo popularne oraz mają atrakcyjne ceny, jak na przykład siatka heksagonalna.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Siat-Stal.

Dodaj komentarz