Ratownictwo Górnicze – System komunikacji bezprzewodowej Resys

gru - 22 2017 | By wolskibus

System Resys, który pozostał zaprojektowany i skonstruowany przez jednostkę 2RHP to odpowiedź na potrzeby komunikacji dla ratownictwa górniczego. System gwarantuje możliwość bezprzewodowej łączności między ratownikami (system używa technologii full duplex, która stosowana jest też w telekomunikacji – świadczy to, że Resys zezwala na jednoczesną komunikację w obie strony). Ponadto Resys zezwala na monitorowanie funkcji życiowych oraz namierzanie pojedynczych odbiorników. Resys jest własnego typu centrum komunikacyjnym dedykowanym do pracy w trudnych warunkach w jakich głównie jest potrzebne ratownictwo górnicze.

Z Resys korzystają nie jedynie ratownicy górniczy, niemniej jednak też sami górnicy – kopalnie z przyjemnością inwestują w tego rodzaju komunikację, jaka nie ogranicza górników, równolegle dając im pożyteczne, efektywne i nowoczesne narzędzie do komunikacji – zarówno podczas codziennej pracy, zwiększając tym samym skuteczność i zdolność produkcyjną górników, jak też podczas wypadków czy sytuacji kryzysowych, gdy Resys przydaje się dla ratowników.

System wspierający ratownictwo górnicze Resys to obecnie jeden z najbardziej odkrywczych systemów dedykowanych wspierających ratownictwo górnicze w trudnych warunkach – potwierdzają to liczne certyfikaty a też nagrody, jakie pozostały przyznane dla przedsiębiorstwa 2RHP.

Dlatego zachęcamy do zapoznania się ze stroną naszej firmy 2rhp.pl gdzie przybliżamy jaki wpływ ma na ratownictwo górnicze nasz system RESYS. Zapraszamy.

Dodaj komentarz