Rehabilitacja dzieci Kęty

wrz - 13 2014 | By wolskibus

Centrum Rehabilitacji Ruchowej i Masażu „REHA-JUNIOR” w Kętach otworzyliśmy z myślą o dzieciach, młodych rodzicach oraz o tych, którzy szukają idealnego miejsca na odnowienie sił, odnowę ciała i duszy w komfortowych warunkach.

Wysoki poziom naszych usług rehabilitacyjnych zapewnia zespół doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych rehabilitantów w dziedzinie neurofizjologii dziecięcej oraz masażu. Poprzez ukończone szkolenia u najlepszych profesjonalistów nasi terapeuci mają narzędzia, za sprawą których świadczą usługi w kompleksowy i profesjonalny sposób współpracować z Państwem.

Prowadzimy terapię neurorozwojową niemowląt, rehabilitację dzieci oraz młodzieży. Plan terapii dopasowujemy indywidualnie do możliwości i potrzeb dziecka. Ułatwia nam to zdobyć wspaniałe wyniki terapii rehabilitacyjnej. Za każdym razem zmierzamy do tego, aby przez właściwą stymulację terapia kojarzyła się dziecku z fajną zabawą, radością i odkrywaniem własnych możliwości.

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkich naszych odwiedzających do naszego gabinetu masażu. Zapewniamy czas błogiego relaksu i wspaniałego odprężenia, dzięki profesjonalnym i komfortowym warunkom, w jakich realizujemy zabiegi. Odpowiednio dobrana muzyka sprawia, że prościej zrelaksować się, a świece i aromaty pobudzą zmysły wprawiając w odpowiedni nastrój. Masaż jest odpowiednią formą relaksu dla Państwa ciała.

Podczas zajęć w Szkole Rodzenia REHA-JUNIOR dowiesz się jakie zmiany następują w Twoim organizmie, jak odróżnić symptomy porodu, jak urodzić zachowując bezpieczeństwo dla nas i dla dziecka oraz świadomie kontrolować organizm. Nasza szkoła rodzenia zajmie się tym, że poznasz profesjonalistów. Odkryjesz tajniki prawidłowego karmienia, przewijania oraz kąpieli twojego maluszka.

Gimnastyka korekcyjna to zajęcia skierowane dla wszystkich dzieci z defektami kręgosłupa, defektami klatki piersiowej, kolan, stóp. Profesjonalna terapia, zadba o to, aby Wasze dzieci rozwijały się jak najlepiej.

Zachęcamy do odwiedzenia nas, zapraszamy Klientów z najbliższych miejscowości m.in. Kęty, Oświęcim, Andrychów, a także Bielsko-Biała.

Dodaj komentarz