Rury miedziane

sie - 26 2018 | By wolskibus

Spółka Metall-Expres od 2003 roku trudni się dystrybucją metali nieżelaznych, na obszarze całej Unii Europejskiej. Domeną firmy są wyroby z aluminium, mosiądzu i miedzi. Dodatkowo przedsiębiorstwo trudni się też dystrybucją produktów z brązu, ołowiu, cynku, cupalu i stali nierdzewnej. W propozycji firmy można też wyszukać złom a oprócz tego pokrycia dachowe.

Firma jest dostawcą wyrobów hutniczych, dla przemysłu energetycznego, lotniczego, mechanicznego, motoryzacyjnego, budowlanego a oprócz tego kolejowego. Wszelkie towary firmy, są najlepszej klasy, trwałe, solidnie wykonane, odporne na różnorodne zewnętrzne czynniki.

W propozycji firmy Metall-Express, można wyszukać m.in. blachy, taśmy, płaskowniki, profile, teowniki, ceowniki, kątowniki, druty, rury itp. Dostępne w propozycji blachy aluminiowe, są sprzedawane w 2 wariantach – zimno a oprócz tego gorąco walcowane. Mogą one być wysyłane w zwojach lub w arkuszach, wedle życzenia klienta. Oferowane są także w postaci gładkiej, jak i wzorkowanej. Blachy te mogą być produkowane z aluminium niestopowego i stopowego, o różnych stopniach utwardzenia. Można je zamówić w dowolnym rozmiarze i w w największym stopniu nietypowych gatunkach.

Ponadto przedsiębiorstwo oferuje swoim klientom takie dodatkowe usługi jak:

foliowanie blach, przewijanie taśm, cięcie na wymiar prętów a oprócz tego rur, wykonywanie detali i również własny transport zamówionego towaru. Każde zlecenie jest traktowane indywidualnie, przedsiębiorstwo obsługuje zarówno klientów indywidualnych jak i firmy, działające w różnych branżach. Firma cieszy się dużym zainteresowaniem, bo od lat świadczy usługi na wysokim poziomie i gwarantuje produkt dobrej jakości.

Dodaj komentarz