Specjalizacja w Niemczech

sie - 10 2021 | By wolskibus

Zadaniem Treatmed jako biura pośrednictwa zatrudnienia dla młodych medyków na terenie Niemiec jest umożliwienie Ci zdobycia zatrudnienia w niemieckiej placówce medycznej. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy na temat rynku pracy na terenie Niemiec, pomożemy Ci w rozpoczęciu pracy dla początkującego lekarza.

Jesteśmy świadomi, jak trudno jest tuż po zakończeniu nauki dostać się na staż w Polsce, dlatego pomożemy Ci znaleźć pracę w niemieckiej klinice lub przychodni. W Treatmed nie tylko przygotowujemy propozycje stażu, ale też wspomagamy Cię w całym procesie aplikacyjnym. Pomagamy nabyć odpowiednie umiejętności językowe. Współdziałamy z doświadczoną wykładowczynią języka niemieckiego, która Cię wyposaży w umiejętności niezbędne do zaliczenia specjalistycznego egzaminu językowego Fachsprachenprüfung.

Poza tym, że pomożemy Ci znaleźć etat w Niemczech, zatroszczymy się też o sprawy urzędowe, wspierając Cię w całym procesie rekrutacyjnym. Dzięki wielu kontaktom z różnymi medycznymi klinikami i placówkami urzędowymi, staramy się jak najbardziej umożliwić Ci rozpoczęcie pracy jako lekarz. Weryfikujemy kompletność wysyłanych przez Ciebie dokumentów, wskazujemy na zmiany, jakie warto wprowadzić w życiorysie oraz organizujemy wizytacje w szpitalach. Pomagamy uzyskać aprobację (Approbation).

Staramy się, żeby nasza komunikacja z Tobą jako kandydatem była jak najbardziej jasna i informujemy o wszystkich pojawiających się procesach. Korzystając z pośrednictwa Treatmed, możesz mieć pewność, że nie trafisz na niesprawdzonego lub nieuczciwego zatrudniającego. Nasze oferty zawsze się zgadzają ze stanem rzeczywistym – otrzymujesz od nas sprawdzoną informację dotyczącą warunków etatu oraz wypłaty.

W razie jakichkolwiek problemów z z zatrudniającym, zawsze możesz zwrócić się do nas o pomoc. Wyjaśnimy niedomówienia, a gdyby zaszła taka potrzeba, pomożemy zmienić Ci miejsce zatrudnienia na terenie Niemiec.

Dodaj komentarz