Zabawki kaszubskie

Kwi - 11 2012 | By wolskibus

Są chwile kiedy wolelibyśmy nie być dojrzali… są chwile kiedy chcemy powrócić do tamtych swawolnych dziecięcych chwil spędzonych na szalonych zabawach, skakaniu po łóżkach, robieniu z pościeli i krzeseł wigwamu, a potem chowaniu tam swoich ukochanych zabawek .

Dzisiaj zabawki i mebelki mają takie same znaczenie dla dzieci , jak kiedyś dla nas. Jedna sprawa z zabawkami jest dziś inna : często są bardziej niebanalne,piękniejsze i przy okazji poucza angielskiego . Pomysłowe ekologiczne zabawki to spełnienie niezmiennych dziecięcych marzeń.

Najlepiej, kiedy powstają z sercem i miłością, są piękne, ale i praktyczne. Najlepiej byłoby, gdyby podobały się i dzieciom i ich rodzicom, a takie są właśnie meble Sebra oraz towary w BAVI .

Firma bavi.pl powstała jako synteza pasji architekta i życiowej misji mamy. Dla właścicielki sklepu, która sama jest mamą dwójki dzieciaków jakość zabawek, ich trwałość i funkcjonalność są najważniejsze podstawą. Nowoczesne mebelki bloom to powiązanie nowoczesnego designe oraz wymagań dziecka.

Dba o to by oferowane zabawek inspirowały, cieszyły I rozwijały, testując większość na swojej rodzinie .

You must be logged in to post a comment.